Hormonal Balance

HORMONAL BALANCE je přírodní doplněk stravy navržený pro podporu harmonie těla u žen. Obsahuje unikátní směs přírodních složek, včetně Macy peruánské, Drmku obecného, Meduňky lékařské, Ženšenu pravého, Ovsa setého a důležitých vitamínů a minerálů, které jsou pečlivě vyvážené pro podporu hormonální funkce a celkové pohody. Pokud máte někdy problémy s před menstruačními projevy, s pleťovými projevy, nebo se cítíte podrážděně a unaveně, pak může být HORMONAL BALANCE tou správnou volbou pro vás.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 102
600 Kč
Hormonal Balance

Co je Hormonální rovnováha? Týká se správného poměru hormonů v těle. Hormony jsou chemické látky produkovány endokrinním systémem, který ovlivňuje mnoho aspektů života, včetně metabolismu, růstu, reprodukce, nálad a spánku.

Když jsou hormony vyvážené, tělo funguje optimálně.

 

HORMONAL BALANCE je přírodní doplněk stravy navržený pro podporu harmonie těla u žen. Obsahuje unikátní směs přírodních složek, včetně Macy peruánské, Drmku obecného, Meduňky lékařské, Ženšenu pravého, Ovsa setého a důležitých vitamínů a minerálů, které jsou pečlivě vyvážené pro podporu hormonální funkce a celkové pohody. Pokud máte někdy problémy s menstruačními cykly, s pleťovými projevy, nebo se cítíte podrážděně a unaveně, pak může být HORMONAL BALANCE tou správnou volbou pro vás.

Balení obsahuje 60 tablet a užívá se jedna ráno a jedna večer.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl včetně dostatku spánku. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro mladší 15 let, těhotné a kojící ženy.

 

Složení:

Maca peruánská (Lepidium peruvianum) extrakt z kořene 10:1 200 mg, Drmek obecný (Vitex agnus) extrakt z květu a listu 10:1 200 mg, Meduňka lékařská (Melissa officinalis) extrakt z květu 10:1 160 mg, Ženšen pravý (Panax ginseng) extrakt ze stonku a listu, 15 % ginsenosidů 100 mg, Oves setý (Avena Sativa) extrakt ze semen 10:1 100 mg, Jód (Chaluha bublinatá) 0,15 mg (100 % RHP), Selen (Seleničitan sodný) 0,055 mg (100 % RHP)
Zinek (Citrát zinečnatý) 8 mg (80 % RHP), Vitamin E (D-α-tokoferyl acetát) 6 mg (50 % RHP), Vitamin B6 (Pyridoxin) 1,12 mg (80 %), Vitamin B9 (kyselina listová) 0,16 mg (80 % RHP), Vitamin D 0,004 mg (80 % RHP)

Vyrobeno v ČR

ByNK s.r.o., Kobylí 395, 69110 Kobylí, ič: 17971187

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.2 kg