Tělový balzám

Tělový balzám s koenzymem Q10.

Rozmazlujte se přepychovou péčí, která zahalí vaše tělo do poetické vůně horkých malin. Tělový balzám zlepšuje pevnost, elasticitu a přirozený barevný tón pokožky. Skvělá kombinace kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 poskytuje intenzivní, dlouhotrvající hydrataci, výživu a chrání ji před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 5
470 Kč
Tělový balzám

Rozmazlujte se přepychovou péčí, která zahalí vaše tělo do poetické vůně horkých malin. Tělový balzám pro ženy vás nadchne svou úžasnou texturou, která se na pokožce krásně rozplývá, provoní celé vaše tělo, ale také celou koupelnu. Zlepšuje pevnost, elasticitu a přirozený barevný tón pokožky. Skvělá kombinace kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 poskytuje intenzivní, dlouhotrvající hydrataci, výživu a chrání ji před negativními vlivy vnějšího prostředí. Bohatá a výživná textura zahalí vaši pokožku do závoje jemnosti.

Použití:
Aplikujte nejlépe ihned po koupeli nebo sprše, kdy jsou vlivem horké vody a páry otevřeny póry, a kůže je tak připravena absorbovat všechny výživné látky, které balzám obsahuje. Zvláštní pozornost věnujte partiím náchylným k vysušení jako jsou lokty, kolena. Naneste na pokožku těla a jemně vmasírujte krouživými pohyby.

Všeobecná upozornění:
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

 

Obsah balení: 200 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…